☰ Продукція

Компанія «Алюмінієві Конструкції»

Виробництво і монтаж алюмінієвих конструкцій по всій території України з 1997 року.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Сучасна архітектура все більше відкриває внутрішні приміщення світла, а помірний клімат змушує засклити крім віконних прорізів і лоджії, і балкони. З'явилася мода на зимові сади і прозорі стелі. Реалізувати всі ці новаторські проекти дизайнерів допомагає алюмінієвий профіль, з якого збираються найскладніші алюмінієві конструкції.

Алюміній називають «крилатим металом», оскільки його низька питома вага зробила його незамінним для авіабудування. Але у цього металу є ще кілька, вкрай корисних якостей: він не боїться корозії, стійкий до ультрафіолету і кислотних опадів і перепадів температур. Тому, алюмінієвий профіль - довгожитель, який може прослужити до 80 років. Алюміній дозволяє надати конструкції будь-яку, найскладнішу конфігурацію, що зробило його незамінним у створенні сучасних вікон, дверей і внутрішніх перегородок.

офісні перегородкиПерепланування внутрішніх приміщень за допомогою легких перегородок - нова тенденція в сучасному дизайні. Розгороджують аудиторії в навчальних закладах, зали в ресторанах, широко використовують офісні перегородки. У кожному випадку перевагу має одна з чотирьох видів перегородок. Стаціонарні перегородки забезпечуючи звукоізоляцію. Розсувні перегородки трансформують простір залежно від потреб. Мобільні перегородки, відповідаючи своїй назві, легко збираються і розбираються, їх можна перемістити куди завгодно, так як вони не прив'язані до внутрішніх поверхонь приміщення і складаються з 2-3 модулів. Протипожежні перегородки є серйозним захистом від пожеж, томк що довго зберігають цілісність і теплоізолюючі властивості.

алюмінієві вікна

Алюмінієвий профіль 50-60мм в поперечнику - основа світлопрозорих конструкцій для вікон і дверей. Причому, він може бути покритий і лаком, і фарбою, і, навіть, імітувати своїм покриттям дерево. На відміну від пластикових, алюмінієві вікна не виділяють шкідливих речовин, добре ущільнюються гумовими ущільнювачами . Для опалювальних приміщень використовуються вироби з «теплого» алюмінію, що має термовставку з теплоізолятора. «Холодний» алюмінієвий профіль - основа конструкцій для зовнішнього будівництва (балкони, тамбурні двері, внутрішні перегородки).

Алюмінієві двері

Алюмінієві двері застосовуються для фасаду, на сходових майданчиках, у складі внутрішніх перегородок. Розсувні, ролпашні, відкатні та маятникові двері можуть мати одинарне або подвійне скління, внутрішні жалюзі, бути комбінованими з пластиком. Це залежить від того, які вимоги до шумоізоляції у забудовника. Монтаж алюмінієвих дверей можливий з використанням не тільки дверної коробки, але і наличників з того ж матеріалу.

Довговічність алюмінієвих конструкцій визначає економічність таких виробів, тому все ширше використовується в індивідуальному та масовому будівництві

Наши работы

Виробляємо алюмінієві двері будь-яких типів

Двері

Фасадне скління алюмінієвими конструкціями

Фасадні конструкції

Виготовлення алюмінієвих вікон будь-яких типів

Вікна

Потрібно засклити басейн?

Скління басейнів

Виробляємо алюмінієві офісні перегородки

Перегородки

Зимові сади з використанням алюмінієвих конструкцій

Зимові сади

Нас рекомендують

Відгуки про алюмінієві конструкції
Рекомендації для алюмімінєвих конструкцій
Рекомендують алюмінієві конструкцій
Відгуки про алюмінієві конструкції

Наші партнери

Алюмінієвий профіль
Алюмінієві вікна, двері, перегородки та інше
Якісний вітчизняний алюмінієвий профіль
Бельгійский алюмініевий профіль дід Рейнарс