☰ Продукція

Компанія «Алюмінієві Конструкції»

Виробництво і монтаж алюмінієвих конструкцій по всій території України з 1997 року.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Алюмінієві перегородки Сучасні технології дозволяють розділити простір Вашої квартири або офісу на кілька окремих функціональних приміщень. І все це завдяки алюмінієвим перегородкам, які широко застосовуються в наш час. Перегородки дуже конструктивні, мають високу ступінь міцності, а завдяки широкій колірній гамі і різноманітним дизайнерським рішенням ідеально підійдуть для будь-якого інтер'єру.
Переваги перегородок з алюмінію:


1. Легко монтуються і легкі у використанні.
2. Довговічні й надійні. Алюміній за своєю природою дуже міцний і надійний матеріал, вироби з алюмінію прослужать набагато довше, ніж з будь-якого іншого матеріалу.
3. Екологічно безпечний. Алюміній не містить в собі шкідливих мінералів і речовин, тому Ви можете бути абсолютно спокійні за своє здоров'я.
4. Звукоізоляція. Перегородки, залежно від обраного заповнення, дозволяють забезпечити в приміщенні певний рівень звукоізоляції.
5. Естетичність. Перегородки з алюмінію дозволяють забезпечити в приміщенні додатковий простір, роблять його більш світлим і комфортним для роботи.
6. Дизайн. Існує можливість використовувати широку гаму і матеріалів для створення індивідуального дизайну Вашого приміщення.

Незважаючи на вище перераховані характеристики, все ж основною перевагою алюмінієвих офісних перегородок є - здатність створювати кожному працівнику компанії особистий простір для роботи, де кожен зможе зосередитися на своїх завданнях, що сприятиме більш продуктивному робочому процесу і розвитку компанії в цілому.
Перегородки з алюмінію коштують трохи дорожче перегородок із пластика або гіпсокартону, але їх експлуатаційні можливості набагато кращі, вони прослужать Вам набагато довше, до того ж не принесуть шкоди Вашому здоров'ю, а в даний час це є одним з головних чинників у виборі будь-чого.

Наши работы

Виробляємо алюмінієві двері будь-яких типів

Двері

Фасадне скління алюмінієвими конструкціями

Фасадні конструкції

Виготовлення алюмінієвих вікон будь-яких типів

Вікна

Потрібно засклити басейн?

Скління басейнів

Виробляємо алюмінієві офісні перегородки

Перегородки

Зимові сади з використанням алюмінієвих конструкцій

Зимові сади

Нас рекомендують

Відгуки про алюмінієві конструкції
Рекомендації для алюмімінєвих конструкцій
Рекомендують алюмінієві конструкцій
Відгуки про алюмінієві конструкції

Наші партнери

Алюмінієвий профіль
Алюмінієві вікна, двері, перегородки та інше
Якісний вітчизняний алюмінієвий профіль
Бельгійский алюмініевий профіль дід Рейнарс