☰ Продукція

Компанія «Алюмінієві Конструкції»

Виробництво і монтаж алюмінієвих конструкцій по всій території України з 1997 року.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Внутрішні перегородки та стіни дають можливість проектувати оздоблення офісів, громадських та адміністративних приміщень, квартир і житлових будинків таким чином, яким це потрібно господареві, згідно з його смакам і поставленим завданням.
Для того щоб поділити внутрішній простір офісу на пару-трійку особистих робочих місць, використовувати краще стаціонарні офісні перегородки. Але стаціонарні перегородки не дають можливості в будь-який час змінити планування приміщення згідно з Вашими потребами.

 • Суцільноскляні перегородки додадуть приміщенню природного світла, розширять візуально навіть невелику територію. Такі стіни зі скла підійдуть відмінно, як для розважальних або торгових центрів, так і для приватизованих медичних клінік або значних інтер'єрів.
 • Такі перегородки, як перегородки-гармошка є ідеальним рішенням для тих офісів, в яких наголос робиться не на красу і стиль, а на функціональність робочих приміщень.
 • Курильні кімнати і кабіни, сходові огородження, стійки ресепшина є обов'язковою частиною великого офісу. Адже найчастіше саме по них утворюється перше враження потенційного партнера або клієнта.
 • Вогнетривкі перегородки включені в систему протипожежної безпеки і мають можливість значно затримати вогонь, таким чином зберігши не тільки Ваше матеріальне майно, а й життя людей. Такий тип перегородок, як Алюмінієві перегородки будуть корисні при захисті будівлі від пожеж, оскільки алюміній володіє відмінними термостійкими і вогнетривкими властивостями і характеристиками.

Таким чином, встановивши у себе в офісі перегородки різних типів, Ви не тільки надасте своїм підлеглим більше особистого простору, але і зробите вигідний внесок у безпеку, термостійкість і інші корисні не тільки для працівника, а й для роботодавця властивості будівлі офісу.

Наши работы

Виробляємо алюмінієві двері будь-яких типів

Двері

Фасадне скління алюмінієвими конструкціями

Фасадні конструкції

Виготовлення алюмінієвих вікон будь-яких типів

Вікна

Потрібно засклити басейн?

Скління басейнів

Виробляємо алюмінієві офісні перегородки

Перегородки

Зимові сади з використанням алюмінієвих конструкцій

Зимові сади

Нас рекомендують

Відгуки про алюмінієві конструкції
Рекомендації для алюмімінєвих конструкцій
Рекомендують алюмінієві конструкцій
Відгуки про алюмінієві конструкції

Наші партнери

Алюмінієвий профіль
Алюмінієві вікна, двері, перегородки та інше
Якісний вітчизняний алюмінієвий профіль
Бельгійский алюмініевий профіль дід Рейнарс