☰ Продукція

Компанія «Алюмінієві Конструкції»

Виробництво і монтаж алюмінієвих конструкцій по всій території України з 1997 року.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Алюмінієві двері гармошка Одним з бюджетних способів організації простору в офісному приміщенні є установка перегородок з однойменною назвою. Для того, щоб вибір був дійсно економічним слід звернути увагу на офісні перегородки, виконані з алюмінію. Вони, незважаючи на свою легкість, відрізняються стійкістю і надійністю самої конструкції.

Залежно від того, яка алюмінієва конструкція впишеться у ваш інтер'єр, виробник пропонує глухі перегородки, перегородки зі склом і перегородки з комбінованим заповненням.

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є скляні алюмінієві перегородки. Вони дозволяють створювати в приміщенні природне освітлення, а скло замість стін візуально розширює межі одного приміщення. Скління може бути подвійним або одинарним. Перевага подвійного алюмінієвого вікна в тому, що воно більше поглинає шум ззовні.

Для тих, хто бажає придбати засклені перегородки, але не любить бути «як на долоні», виробник пропонує використання матової плівки, яка може наноситися як у вигляді геометричної абстракції, так і суцільно.

Але, які ж можуть бути стіни без дверей, навіть якщо такі стіни - всього лише імітація. Алюмінієві двері , які виготовляються спеціально для таких конструкцій, доповнять будь-який інтер'єр, оскільки виготовляються також з урахуванням ваших індивідуальних побажань і підтримують загальний настрій.

Придбання алюмінієвих засклених перегородок дозволить не тільки заощадити кошти, але і створити неповторний дизайн вашого офісу, який може запросто стати візитною карткою вашого успішного бізнесу. Максимальна прозорість, в прямому сенсі цього слова, дозволить працювати кожному співробітнику без відволікань на зайвий шум, в той же час, зберігаючи почуття єдиної команди і злагодженого колективу.

Наши работы

Виробляємо алюмінієві двері будь-яких типів

Двері

Фасадне скління алюмінієвими конструкціями

Фасадні конструкції

Виготовлення алюмінієвих вікон будь-яких типів

Вікна

Потрібно засклити басейн?

Скління басейнів

Виробляємо алюмінієві офісні перегородки

Перегородки

Зимові сади з використанням алюмінієвих конструкцій

Зимові сади

Нас рекомендують

Відгуки про алюмінієві конструкції
Рекомендації для алюмімінєвих конструкцій
Рекомендують алюмінієві конструкцій
Відгуки про алюмінієві конструкції

Наші партнери

Алюмінієвий профіль
Алюмінієві вікна, двері, перегородки та інше
Якісний вітчизняний алюмінієвий профіль
Бельгійский алюмініевий профіль дід Рейнарс