☰ Продукція

Компанія «Алюмінієві Конструкції»

Виробництво і монтаж алюмінієвих конструкцій по всій території України з 1997 року.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Стаціонарні алюмінієві перегородки Сьогодні, мабуть, найпопулярнішим варіантом офісних перегородок визнані конструкції, виготовлені з алюмінію. Наша компанія, успішно функціонуюча на ринку алюмінієвих конструкцій не перший рік, пропонує тільки якісний і конкурентоспроможний продукт, що зарекомендував себе як міцний і надійний.

Алюмінієві конструкції з каркасом зі сплаву алюмінію, пропоновані нами, є міцною основою, що розділяє перегородки на відсіки з прозорим або непрозорим заповненням. Популярність, якою володіють ці конструкції, легко пояснюється перевагами матеріалу виготовлення, оскільки він наділений чудовою теплопровідністю і надійністю, і самих перегородок, які стійко переносять удари в будь-якому місці.

До того ж, ці перегородки не володіють великою вагою, це в свою чергу дозволяє робити швидку їх установку або демонтаж. Виробляємо панорамні вікна Перегородки і конструкції з алюмінію поєднують в собі чимало практичних особливостей. Вони не тільки ідеально вписуються в загальний простір, не порушуючи цілісності інтер'єру і вміло його моделюючи, але і можуть служити як повноцінних алюмінієвих дверей усередині приміщення і зовні. А алюмінієві вікна чудово підійдуть для скління установи будь-якої спрямованості, оскільки вони надійні, володіють високим індексом пожежонебезпеки і при нагріванні на сонці не виділяють токсичних речовин. Ця особливість дозволяє встановлювати їх в офісах і приміщеннях з постійним припливом людей, не порушуючи санітарні правила знаходження на робочому місці. Що по істині безпечно, зручно і модно.

Варто відзначити, що гамма колірних варіацій профілю досить різноманітна, це дає можливість вибрати конструкції з урахуванням загальної колірної спрямованості приміщення. При необхідності швидкої перепланування приміщення, кожен елемент конструкції не складе особливих труднощів розібрати, а якщо потрібно - замінити.

Наши работы

Виробляємо алюмінієві двері будь-яких типів

Двері

Фасадне скління алюмінієвими конструкціями

Фасадні конструкції

Виготовлення алюмінієвих вікон будь-яких типів

Вікна

Потрібно засклити басейн?

Скління басейнів

Виробляємо алюмінієві офісні перегородки

Перегородки

Зимові сади з використанням алюмінієвих конструкцій

Зимові сади

Нас рекомендують

Відгуки про алюмінієві конструкції
Рекомендації для алюмімінєвих конструкцій
Рекомендують алюмінієві конструкцій
Відгуки про алюмінієві конструкції

Наші партнери

Алюмінієвий профіль
Алюмінієві вікна, двері, перегородки та інше
Якісний вітчизняний алюмінієвий профіль
Бельгійский алюмініевий профіль дід Рейнарс