☰ Продукція

Компанія «Алюмінієві Конструкції»

Виробництво і монтаж алюмінієвих конструкцій по всій території України з 1997 року.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Дизайн сучасного балкона - це така ж невід'ємна частина ремонту, як і вибір матеріалів для обробки приміщення зсередини. Головною особливістю цього елементу інтер'єру полягає в тому, що він повинен гармоніювати з обстановкою не тільки всередині, а й зовні. Балкон, який безглуздо виглядає на тлі загального фасаду - явно не те, до чого ми прагнемо. До того ж, він повинен бути не тільки естетичний, але і готується. Адже негода, рано чи пізно, дасть про себе знати.

Сьогодні виробники навперебій пропонують найрізноманітніші способи скління балконів. Один з них - використання алюмінієвого профілю. Причому така можливість існує не лише для засклення всередині приміщення, але і зовні. Великою перевагою алюмінієвої конструкції є те, що вона не схильна до корозії поряд з безпекою, простотою в установці і догляді. При порівняно високої міцності алюмінієвих вікон, їх витонченість і витонченість ніхто не відміняв. Використовуючи лише невелику частину вікна для рами, основна частина вікна залишається світлою і сприяє збільшенню природного освітлення приміщення.

Також, для тих, хто побажає перетворити балкон зсередини, виробник пропонує сміливо використовувати офісні перегородки і алюмінієві двері . За рахунок невеликої товщини, простору стає більше, а різні варіації самих конструкцій дозволять за настроєм збільшити або зменшити попадання світла в приміщення.

До того ж, саме скління може бути розсувним, глухим або розпашним, що не обмежує вас, як покупця, в застосуванні тільки одним певним чином такого скління. Завдяки таким особливостям, з'являється можливість пограти з кольором і світлом всередині приміщення, зробити його більш функціональним і, що найголовніше, до мінімуму звести процедури прибирання та догляду. До того ж, економічність такого придбання на обличчя.

Наши работы

Виробляємо алюмінієві двері будь-яких типів

Двері

Фасадне скління алюмінієвими конструкціями

Фасадні конструкції

Виготовлення алюмінієвих вікон будь-яких типів

Вікна

Потрібно засклити басейн?

Скління басейнів

Виробляємо алюмінієві офісні перегородки

Перегородки

Зимові сади з використанням алюмінієвих конструкцій

Зимові сади

Нас рекомендують

Відгуки про алюмінієві конструкції
Рекомендації для алюмімінєвих конструкцій
Рекомендують алюмінієві конструкцій
Відгуки про алюмінієві конструкції

Наші партнери

Алюмінієвий профіль
Алюмінієві вікна, двері, перегородки та інше
Якісний вітчизняний алюмінієвий профіль
Бельгійский алюмініевий профіль дід Рейнарс