☰ Продукція

Компанія «Алюмінієві Конструкції»

Виробництво і монтаж алюмінієвих конструкцій по всій території України з 1997 року.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Розсувні двері завдяки системному рішенню не вимагають встановлення додаткової фурнітури, ковзання дверних стулок вбік здійснюється за рахунок нижньої і верхньої рам, виготовлених зі спеціальними пазами - напрямними, по яких рухаються ролики стулок.

Таке конструктивне рішення вигідне тим, що практично не краде світловий отвір і забезпечує низький поріг з низу. Розсувна система Profilco, PR 45, Греція, може бути виготовлена ​​у двох варіантах, коли профіль нижньої і верхньої направляючої має висоту 46,8 мм і зовсім мінімалістичне рішення, та коли напрямні мають висоту всього 34,7мм. Таке рішення дуже зручно для ходіння і збільшення величини світлового прорізу, але ставиться до нього треба обережно, такі профілі краще застосовувати для невеликих прорізів, і, в деяких випадках завчасно передбачити додаткові розширювальні профілі. На раму шириною 34,7 мм досить важко вивести укіс з гіпсокартону.

Залежно від кількості направляючих, екструдованих в тілі алюмінієвого профілю при виготовленні, існують схеми руху стулок:

 • однорейкова схема відкривання. Дозволяє зрушувати стулки тільки в одному напрямку, можливе інтегрування прозорої дверної стулки, москітної сітки, захисної розсувної алюмінієвої ролети в одній конструкції, без додаткових матеріалів і фурнітури;
 • двохрейкова схема відкривання. Дозволяє розсовувати 2 стулки симетрично в різні боки і відносно одне одного, інтегрована москітна сітка рухається тільки в одному напрямку;
 • трьохрейкова схема відкривання. Дозволяє розсовувати 4 стулки симетрично в різні боки і в різні боки відносно одне одного, москітні сітки і захисні розсувні ролети з алюмінію також можуть бути інтегровані.

Розсувна система Profilco, PR 45, Греція виконана в оригінальному обтічному дизайні Porsche, що надає конструкціям дверей ефектний сучасний вигляд. Склопакети можуть бути з прозорого або тонованого скла, з енергозберігаючим або мультифункціональним склом, з фіксаційним штапиком прямокутної або округлої форми.

М'який хід руху дверних стулок забезпечується щітковим ущільнювачем з фетру. При замиканні стулок на штульп, крім щіткового ущільнення, для перешкоджанню протягам встановлюється трубчастий ущільнювач із EPDM гуми.

Управління відкриванням виробляється нажимною ручкою, замикання дверей здійснюється на повноцінний замок із замиканням в трьох точках, що дозволяє використовувати розсувні двері Profilco, PR 45 як повноцінні і надійні вхідні двері.

Наши работы

Виробляємо алюмінієві двері будь-яких типів

Двері

Фасадне скління алюмінієвими конструкціями

Фасадні конструкції

Виготовлення алюмінієвих вікон будь-яких типів

Вікна

Потрібно засклити басейн?

Скління басейнів

Виробляємо алюмінієві офісні перегородки

Перегородки

Зимові сади з використанням алюмінієвих конструкцій

Зимові сади

Нас рекомендують

Відгуки про алюмінієві конструкції
Рекомендації для алюмімінєвих конструкцій
Рекомендують алюмінієві конструкцій
Відгуки про алюмінієві конструкції

Наші партнери

Алюмінієвий профіль
Алюмінієві вікна, двері, перегородки та інше
Якісний вітчизняний алюмінієвий профіль
Бельгійский алюмініевий профіль дід Рейнарс