☰ Продукція

Компанія «Алюмінієві Конструкції»

Виробництво і монтаж алюмінієвих конструкцій по всій території України з 1997 року.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Універсальне рішення, що дозволяє реалізувати паралельно-розсувне відкривання на стандартних віконно-дверних алюмінієвих профілях практично всіх постачальників алюмінієвих систем реаліізовано за рахунок застосування спеціальної фурнітури. Часто цю фурнітуру, а заодно і тип відкривання називають PATIO або PORTAL, за торговим найменуванням найбільш відомих виробників цього виду фурнітури-німецьких фірм GU і Siegenia Aubi, Roto.

Назва PATIO найбільш повно відображає класичне застосування цього типу відкривання, коли простір організовано як «римський дворик», коли кілька дверей ведуть у внутрішній двір з зоною відпочинку, з відкритим басейном, фонтаном, альпійською гіркою, садом каменів або іншим ладшафтний дизайном.

Двері можуть бути двостулковими або одностулковими, з замиканням стулок на штульп. Додатковий бонус - стулка дверей працює і у відкидному режимах, у разі двостулкових дверей - тільки одна з дверних стулок може відкриватися у відкидному варіанті. Обов'язкова вимога до пристрою паралельно-розсувних дверей - глухі фрамуги поруч зі стулками, що створюють необхідний простір для відкоту рухомої дверної стулки.

Управління відкриванням і замиканням відбувається за допомогою нажимной віконної ручки у разі балконних дверей і двустронніх натискним гарнітуром для вхідних дверей.

Французький балкон, виконаний за цією схемою, економить внутрішній простір приміщення, його легко розташувати на самій вузькій балконній плиті і навіть при повному її відсутності, адже монтажна ширина рами складає всього лищь від 55 до 75 мм в глибину, в залежності від обраної системи, рейкова напрямна з кареткою кріпиться трохи вище нижнього краю рами і таким же чином зверху. Напрямні захищені елегантним кожухом з пластику.

Сумарна ширина алюмінієвих дверей з встановленою паралельно-розсувною фурнітурою у залежності від обраного базового профілю може бути до 150мм.

Незначним недоліком системи паралельно-раздвіжних дверей є досить високий, до 60 мм нижній профіль в комплекті з фурнітурою.

Паралельно-розсувними можуть бути як балконними двері, так і вхідні двері зі стаціонарним дверним замком з двостороннім нажимною ручкою.

Основні переваги паралельно-розсувних дверей

 • Відкривання в двох площинах, в тому числі і в режимі провітрювання;
 • Можливість встановити фурнітуру на алюмінієвий профіль всіх системних виробників;
 • Ущільнювач з EPDM-гуми, що надійно захищає від будь-яких протягів;
 • Центральний ущільнювач для зниження шуму та підвищення теплопровідності в теплих системах алюмінієвих профілів.

Для виготовлення паралельно-розсувних дверей наша компанія пропонує вам системні рішення на базі - Profilco PR63, Alumil 11000, Греція.

Наше підприємство має універсальне обладнанням, багаторічний успішний досвід у виготовленні і монтажі алюмінієвих конструкцій і професійний персонал, тому, навіть якщо ваші проектні рішення припускають використання алюмінієві профілі інших систем, ми готові працювати з будь-якими брендами.

Детальніше дізнатися про технічні особливості паралельно-розсувних дверей і отримати приблизну ціну можливо, скориставшись нашими телефонами на сайті.

Наши работы

Виробляємо алюмінієві двері будь-яких типів

Двері

Фасадне скління алюмінієвими конструкціями

Фасадні конструкції

Виготовлення алюмінієвих вікон будь-яких типів

Вікна

Потрібно засклити басейн?

Скління басейнів

Виробляємо алюмінієві офісні перегородки

Перегородки

Зимові сади з використанням алюмінієвих конструкцій

Зимові сади

Нас рекомендують

Відгуки про алюмінієві конструкції
Рекомендації для алюмімінєвих конструкцій
Рекомендують алюмінієві конструкцій
Відгуки про алюмінієві конструкції

Наші партнери

Алюмінієвий профіль
Алюмінієві вікна, двері, перегородки та інше
Якісний вітчизняний алюмінієвий профіль
Бельгійский алюмініевий профіль дід Рейнарс