☰ Продукція

Корисні кейси

Цікава інформація про алюмінієві конструкції від експертів ринку.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Сучасна архітектура все більше відкриває внутрішні приміщення світла, а помірний клімат змушує засклити крім віконних прорізів і лоджії, і балкони. З'явилася мода на зимові сади і прозорі стелі. Реалізувати всі ці новаторські проекти дизайнерів допомагає алюмінієвий профіль, з якого збираються найскладніші алюмінієві конструкції.

Алюміній називають «крилатим металом», оскільки його низька питома вага зробила його незамінним для авіабудування. Але у цього металу є ще кілька, вкрай корисних якостей: він не боїться корозії, стійкий до ультрафіолету і кислотних опадів і перепадів температур. Тому, алюмінієвий профіль - довгожитель, який може прослужити до 80 років. Алюміній дозволяє надати конструкції будь-яку, найскладнішу конфігурацію, що зробило його незамінним у створенні сучасних вікон, дверей і внутрішніх перегородок.

офісні перегородкиПерепланування внутрішніх приміщень за допомогою легких перегородок - нова тенденція в сучасному дизайні. Розгороджують аудиторії в навчальних закладах, зали в ресторанах, широко використовують офісні перегородки. У кожному випадку перевагу має одна з чотирьох видів перегородок. Стаціонарні перегородки забезпечуючи звукоізоляцію. Розсувні перегородки трансформують простір залежно від потреб. Мобільні перегородки, відповідаючи своїй назві, легко збираються і розбираються, їх можна перемістити куди завгодно, так як вони не прив'язані до внутрішніх поверхонь приміщення і складаються з 2-3 модулів. Протипожежні перегородки є серйозним захистом від пожеж, томк що довго зберігають цілісність і теплоізолюючі властивості.

алюмінієві вікна

Алюмінієвий профіль 50-60мм в поперечнику - основа світлопрозорих конструкцій для вікон і дверей. Причому, він може бути покритий і лаком, і фарбою, і, навіть, імітувати своїм покриттям дерево. На відміну від пластикових, алюмінієві вікна не виділяють шкідливих речовин, добре ущільнюються гумовими ущільнювачами . Для опалювальних приміщень використовуються вироби з «теплого» алюмінію, що має термовставку з теплоізолятора. «Холодний» алюмінієвий профіль - основа конструкцій для зовнішнього будівництва (балкони, тамбурні двері, внутрішні перегородки).

Алюмінієві двері

Алюмінієві двері застосовуються для фасаду, на сходових майданчиках, у складі внутрішніх перегородок. Розсувні, ролпашні, відкатні та маятникові двері можуть мати одинарне або подвійне скління, внутрішні жалюзі, бути комбінованими з пластиком. Це залежить від того, які вимоги до шумоізоляції у забудовника. Монтаж алюмінієвих дверей можливий з використанням не тільки дверної коробки, але і наличників з того ж матеріалу.

Довговічність алюмінієвих конструкцій визначає економічність таких виробів, тому все ширше використовується в індивідуальному та масовому будівництві

Наша продукция

Зимові сади

Зимові сади

Від 3000 грн за 1 м2

Детальніше

Фасадне скління

Фасадне скління

Від 2000 грн за 1 м2

Детальніше

Ролети

Ролети

Від 650 грн за 1 м2

Детальніше