☰ Продукція

Корисні кейси

Цікава інформація про алюмінієві конструкції від експертів ринку.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Алюмінієві перегородки Сучасні технології дозволяють розділити простір Вашої квартири або офісу на кілька окремих функціональних приміщень. І все це завдяки алюмінієвим перегородкам, які широко застосовуються в наш час. Перегородки дуже конструктивні, мають високу ступінь міцності, а завдяки широкій колірній гамі і різноманітним дизайнерським рішенням ідеально підійдуть для будь-якого інтер'єру.
Переваги перегородок з алюмінію:


1. Легко монтуються і легкі у використанні.
2. Довговічні й надійні. Алюміній за своєю природою дуже міцний і надійний матеріал, вироби з алюмінію прослужать набагато довше, ніж з будь-якого іншого матеріалу.
3. Екологічно безпечний. Алюміній не містить в собі шкідливих мінералів і речовин, тому Ви можете бути абсолютно спокійні за своє здоров'я.
4. Звукоізоляція. Перегородки, залежно від обраного заповнення, дозволяють забезпечити в приміщенні певний рівень звукоізоляції.
5. Естетичність. Перегородки з алюмінію дозволяють забезпечити в приміщенні додатковий простір, роблять його більш світлим і комфортним для роботи.
6. Дизайн. Існує можливість використовувати широку гаму і матеріалів для створення індивідуального дизайну Вашого приміщення.

Незважаючи на вище перераховані характеристики, все ж основною перевагою алюмінієвих офісних перегородок є - здатність створювати кожному працівнику компанії особистий простір для роботи, де кожен зможе зосередитися на своїх завданнях, що сприятиме більш продуктивному робочому процесу і розвитку компанії в цілому.
Перегородки з алюмінію коштують трохи дорожче перегородок із пластика або гіпсокартону, але їх експлуатаційні можливості набагато кращі, вони прослужать Вам набагато довше, до того ж не принесуть шкоди Вашому здоров'ю, а в даний час це є одним з головних чинників у виборі будь-чого.

Наша продукция

Зимові сади

Зимові сади

Від 3000 грн за 1 м2

Детальніше

Фасадне скління

Фасадне скління

Від 2000 грн за 1 м2

Детальніше

Ролети

Ролети

Від 650 грн за 1 м2

Детальніше