☰ Продукція

Корисні кейси

Цікава інформація про алюмінієві конструкції від експертів ринку.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Офісні перегородки Ось уже кілька десятиліть, як модульний принцип організації простору за концепцією OPEN SPACE на Заході змінив раціональний і економічний тип японського офісу. Багатофункціональність і мінливість числа офісних працівників, зажадали прийомів мобільного трансформації простору для створення зручних робочих місць, що відповідають вимогам освітленості, звукоізоляції та прокладання комунікацій.


Структурування простору за допомогою офісних перегородок володіє такими якостями як:

· простота установки і можливість заміни зношених деталей;

· гнучкість у досягненні будь-якої конфігурації поділу простору;

· інтеграція з елементами меблів для економії місця;

· забезпечення ергономічності умов для комфорту робочих осередків;

· створення нових цікавих дизайнерських рішень, що знімають візуальну втома працівників.

Здатність мобільних перегородок без кріплення до стелі або підлоги, розділяти простір за допомогою, з'єднаних один з одним модулів, істотно розширює можливості перепланування найбільших площ, типу складу, цеху, торгового залу. При цьому, металева конструкція може бути заповнена прозорим або непрозорим матеріалом, що, або сприяє візуальному розширенню простору, або знімає психологічний тиск великих відкритих площ.

Мобільні перегородки можуть кріпитися в направляючі, розташовані на поверхні стелі та підлоги, з використанням, також, радіальних модулів, тоді зрушення складових елементів відбувається плавно за типом «гармошки». Такі перегородки гармошки легкі в управлінні і моментально ділять приміщення на ізольовані зони або об'єднують їх, у разі багатолюдних заходів. Вони можуть встановлюватися з урахуванням цілей експлуатації приміщення: ліворуч, праворуч або по типу розсувних дверей.

Декоративність оформлення внутрішніх перегородок робить їх або повністю непомітними, у злитті з використовуваним в приміщенні декоруючих матеріалом, або головним елементом дизайнерського рішення. Іноді, поверхня такої перегородки робиться підкреслено декоративної або дзеркальною, що істотно розсовує простір візуально.

Алюмінієві перегородки мають у своїй основі міцний каркас зі сплаву алюмінію, звідси їх назва. Такий тип перегородок незамінний в місцях, де потік людей дуже інтенсивний і представлений постійним їх рухом, оскільки здатний витримати будь-який удар без подальшої деформації. Каркас дозволяє кріпити до таких перегородкам алюмінієві двері, пристінні столи, маркерні дошки.

Алюмінієві деталі цих перегородок забарвлюються в будь-який колір. Конструкція може бути глухою або комбінованою. Як заповнення каркаса використовують будь-який листовий матеріал, полікарбонат, ударостійке скло, жалюзі, вбудовані між склом. Прозорий варіант алюмінієвих перегородок із загартованого скла може бути стаціонарним (для торгових і виставкових залів) і мобільним - для офісів, у вигляді екранів, ширм, настільних модулів.

Які б зміни не зазнала фірма, мобільні перегородки завжди допоможуть їй знайти нове рішення для організації робочого простору.

Наша продукция

Зимові сади

Зимові сади

Від 3000 грн за 1 м2

Детальніше

Фасадне скління

Фасадне скління

Від 2000 грн за 1 м2

Детальніше

Ролети

Ролети

Від 650 грн за 1 м2

Детальніше