☰ Продукція

Корисні кейси

Цікава інформація про алюмінієві конструкції від експертів ринку.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Алюмінієві двері гармошка Одним з бюджетних способів організації простору в офісному приміщенні є установка перегородок з однойменною назвою. Для того, щоб вибір був дійсно економічним слід звернути увагу на офісні перегородки, виконані з алюмінію. Вони, незважаючи на свою легкість, відрізняються стійкістю і надійністю самої конструкції.

Залежно від того, яка алюмінієва конструкція впишеться у ваш інтер'єр, виробник пропонує глухі перегородки, перегородки зі склом і перегородки з комбінованим заповненням.

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є скляні алюмінієві перегородки. Вони дозволяють створювати в приміщенні природне освітлення, а скло замість стін візуально розширює межі одного приміщення. Скління може бути подвійним або одинарним. Перевага подвійного алюмінієвого вікна в тому, що воно більше поглинає шум ззовні.

Для тих, хто бажає придбати засклені перегородки, але не любить бути «як на долоні», виробник пропонує використання матової плівки, яка може наноситися як у вигляді геометричної абстракції, так і суцільно.

Але, які ж можуть бути стіни без дверей, навіть якщо такі стіни - всього лише імітація. Алюмінієві двері , які виготовляються спеціально для таких конструкцій, доповнять будь-який інтер'єр, оскільки виготовляються також з урахуванням ваших індивідуальних побажань і підтримують загальний настрій.

Придбання алюмінієвих засклених перегородок дозволить не тільки заощадити кошти, але і створити неповторний дизайн вашого офісу, який може запросто стати візитною карткою вашого успішного бізнесу. Максимальна прозорість, в прямому сенсі цього слова, дозволить працювати кожному співробітнику без відволікань на зайвий шум, в той же час, зберігаючи почуття єдиної команди і злагодженого колективу.

Наша продукция

Зимові сади

Зимові сади

Від 3000 грн за 1 м2

Детальніше

Фасадне скління

Фасадне скління

Від 2000 грн за 1 м2

Детальніше

Ролети

Ролети

Від 650 грн за 1 м2

Детальніше