☰ Продукція

Корисні кейси

Цікава інформація про алюмінієві конструкції від експертів ринку.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Алюмінієві конструкції Ремонти, перепланування, організація простору - ці слова завдають чимало головного болю не тільки власникам квартир і будинків, але і власникам офісних приміщень, в яких на рахунку кожен сантиметр наявної площі.

Офісні перегородки - один з напрямків діяльності нашої компанії, що дозволяє вирішити всі названі проблеми в одну мить. Їх ще називають мобільними, у зв'язку з тим, що їх легко зібрати, розібрати, а також змінити не тільки саму конструкцію, але і її місцерозташування.

Ми виготовляємо перегородки з алюмінію , що полегшує їх вагу вдвічі. З вигляду громіздка конструкція насправді «нічого не важить» і дозволяє оперативно міняти обстановку. Сьогодні великою популярністю користуються офісні перегородки, розроблені за концепцією open space, коли у кожного співробітника створюється імітація особистого кабінету, що дозволяє на невеликій площі спорудити цілком собі пристойні робочі місця.

Однак у силу різних обставин, може знадобитися не тільки відмежувати робочі місця, а й створити цілий кабінет за допомогою таких конструкцій. Тут виробник пропонує глухі алюмінієві конструкції , зі склом або з комбінованим заповненням.

Конструкції з алюмінієвими вікнами розраховані на розташування всередині приміщення, тому рами виконані з алюмінію, що робить їх легкими, а подвійне скло забезпечує комфортні для роботи умови.

Безумовно, використовуючи офісні перегородки, необхідно передбачити двері. Тому виробник, використовував у створенні алюмінієвих дверей тільки найміцніші кріплення, які поєднуються з естетичним зовнішнім виглядом. Такі двері як би розчиняються в загальній масі і стають непомітними на тлі загальної перегородки. Для заповнення також може бути використана глуха алюмінієва конструкція, або ж алюмінієве скло.

Колір і фактура таких виробів підбирається з урахуванням кожного конкретного побажання. Допускається і використання матеріалів, які продовжують загальну тему вашого інтер'єру.

Наша продукция

Зимові сади

Зимові сади

Від 3000 грн за 1 м2

Детальніше

Фасадне скління

Фасадне скління

Від 2000 грн за 1 м2

Детальніше

Ролети

Ролети

Від 650 грн за 1 м2

Детальніше