☰ Продукція

Корисні кейси

Цікава інформація про алюмінієві конструкції від експертів ринку.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Фасадні алюмінієві конструкції Стандартні вікна, фасадні конструкції , перегородки в офісних приміщеннях з алюмінієвих систем перетворюють скління в захоплюючий творчий процес. Дизайнерський колорит досягається застосуванням великій колірній і відтінкові гам.

Сьогодні конструкції з алюмінію, отримуючи додатковий сферу застосування, міцно увійшли на ринок матеріалів для скління будівель і об'єктів.

Не секрет, що алюміній міцний, має не властивою металу легкістю і стійкістю впливів хімічного і біологічного характеру. Продукція з алюмінію володіє довговічністю і хорошою теплопровідністю.

Стандартні вікна, фасадні конструкції , перегородки в офісних приміщеннях з алюмінієвих систем перетворюють скління в захоплюючий творчий процес. Дизайнерський колорит досягається застосуванням великій колірній і відтінкові гам.

Безперечно, стандартні алюмінієві вікна знайшли застосування при нинішньому склінні будівель будь-якого типу споруди і призначення. Різноплановість фурнітури, штапиків, ручок, різноманітних додаткових комплектуючих робить фасадні алюмінієві конструкції чудовим доповненням до будь-якого типу внутрішнього оздоблення і зовнішнього оформлення будівлі.

Чудова шумоізоляція, стійкість до впливів несприятливої ​​обстановки ззовні, екологічна чистота і довговічність створюють чудові конкурентоспроможні умови алюмінієвим вікнам на ринку продукції для скління віконних прорізів та балконів з інших застосовуваних для цих потреб матеріалів.

Наша продукция

Зимові сади

Зимові сади

Від 3000 грн за 1 м2

Детальніше

Фасадне скління

Фасадне скління

Від 2000 грн за 1 м2

Детальніше

Ролети

Ролети

Від 650 грн за 1 м2

Детальніше