☰ Продукція

Корисні кейси

Цікава інформація про алюмінієві конструкції від експертів ринку.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Балконні рами Алюмінієвий балкон.
Алюмінієві балкони дозволяють зробити Вашу квартиру більш світлою і просторою. До того ж алюмінієвий балкон - це додатковий затишок і тепло. Вам не доведеться використовувати ніяких додаткових теплоізоляційних матеріалів, щоб забезпечити комфортну температуру. До того ж це абсолютно новий, сучасний і стильний вигляд вашого будинку.

Переваги алюмінієвого профілю для скління балконів:
Ціна. Найбільшим плюсом алюмінієвого балконного скління є його доступність. Адже в середньому установка такого типу конструкцій обійдеться Вам в два рази дешевше, ніж установка конструкції з пластику.
Легкість конструкції. Алюміній один з найлегших і в той же час міцних матеріалів.
Міцність таких конструкцій в 7 разів вище, ніж в дерев'яних і в 2 рази вище, ніж в пластикових.
Пожежна безпека. Саме завдяки алюмінієвому балконному скілінню Ви зможете забути про ризик мимовільного загоряння балкона через кинутий недопалок з верхнього поверху. До того ж додатково можна встановити антимоскітну сітку, яка захищатиме Вашу квартиру від проникнення комах.
Алюмінієвий профіль - абсолютно безпечний для Вашого здоров'я, він не виділяє ніяких шкідливих речовин навіть під впливом ультрафіолетового випромінювання.
Алюмінієвий балкон - це суттєва економія простору за рахунок використання розсувних систем, до того ж це додаткові зручності в провітрюванні і миття цих конструкцій.
Звуко - і шумоізоляція. Заскливши свій балкон алюмінієвим профілем, Ви отримаєте захист не тільки від небажаного шуму, який може проникати з вулиці в квартиру, а й додатковий захист від попадання вологи і пилу. Ця система допоможе Вам відгородитися від зовнішнього середовища і зануритися в атмосферу домашнього затишку і тепла.
Експлуатаційні можливості. Алюмінієвий профіль надзвичайно довговічний. Такий профіль може прослужити близько 80 років.

Наша продукция

Зимові сади

Зимові сади

Від 3000 грн за 1 м2

Детальніше

Фасадне скління

Фасадне скління

Від 2000 грн за 1 м2

Детальніше

Ролети

Ролети

Від 650 грн за 1 м2

Детальніше