☰ Продукція

Корисні кейси

Цікава інформація про алюмінієві конструкції від експертів ринку.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Підйомно-розсувні двері - прекрасне рішення для скління дверних прорізів великчх розмірів, без додаткових горизонтальних палітурок з імпостів для організації панорамного вигляду. Можливе виготовлення рухливих стулок висотою до 3200мм.

Морозостійкі ущільнювачі з EPDM гуми, широкі термомости, глибина профілю, що дозволяє встановити двокамерний склопакет з енергозбереженням з великими повітряними камерами, в комплексі забезпечують високу енергоефективність.

Вважаємо за потрібне трохи зупинитися на товщині повітряних камер в склопакеті для забезпечення теплозбереження. Деякі недобросовісні виробники запевняють клієнтів, в тому, що двокамерний склопакет з камерами товщиною 6 мм або 8 мм значно знижує теплопровідність. Насправді ж, така камера не може забезпечити достатньої конвекції (теплообміну) повітря через нестачу місця для переміщення і змішування теплого повітря, що надходить зсередини приміщення з холодним, що надходять через скло зовні. Це особливо важливо для склопакетів великого розміру, які використовують для влаштування панорамного скління. Маленька повітряна камера для великого склопакета небезпечна також тим, що пластини скла можуть злегка прогнутися всередину і «злипнутися», це вже не просто візуальний дефект у вигляді лінз, це брак.

Для виготовлення підйомно-розсувних дверей наша компанія пропонує системні рішення Alumil М300, Греція і Ponzio Sliding 1600, Польща, з можливістю встановлення заповнення склопакетами товщиною до 50 мм.

Різний тип руху стулок підйомно-розсувних дверей забезпечують різне число напрямних:

 • однорейкова схема відкривання. Дозволяє розсовувати стулки тільки в одному напрямку або розсовувати 2 стулки симетрично, відкочуючи їх за глухі фрамуги з боків;
 • двохрейкова схема відкривання. Дозволяє розсовувати 2 стулки симетрично в різні боки і відносно одне одного;
 • трьохрейкова схема відкривання. Дозволяє розсовувати 4 стулки симетрично в різні боки і в різні боки відносно одне одного.

Фурнітура GU плавно переміщує стулки в сторону, попередньо злегка піднявши їх, щоб запобігти тертю із гумовими ущільнювачами. Можливо вільне відкривання прорізів до 3-х метрів завширшки, з вагою стулки до 350кг. Спеціальні, особливо міцні, ролики забезпечують вільний рух створок. В виняткових випадках можливе і відкривання дверей на 4 м, але це не системне рішення, що вимагає додаткового проектування. По ширині виготовлення підйомно-розсувних дверей обмежується довжиною алюмінієвого профілю, який зазвичай поставляється в штангах довжиною 6м, 6,5м або для деяких алюмінієвих систем -7 м і накопичувались на такій довжині температурними розширеннями профілю.

Для розсування особливо важких стулок можливо пристрій автоматичного відкривання електроприводом GU 934, Німеччина.

Підйомно-розсувні двері дозволяють здійснити найсміливіші архітектурні рішення для ресторанів з відкритими терасами, готелів, приватних апартаментів, вілл, у тому числі в стилі новітньої архітектурної тенденції - будинками в стилі HUF haus

Наше компанія володіє спеціалізованим, універсальним обладнанням, багаторічним успішним досвідом у виготовленні і монтажі алюмінієвих конструкцій і професійним персоналом, при цьому, навіть якщо ваші проектні рішення припускають використання алюмінієвих профілів інших систем, ми готові працювати з будь-якими брендами.

Детальніше дізнатися про технічні особливості розсувних дверей і отримати приблизну ціну можливо, скориставшись нашими телефонами на сайті.

Наша продукция

Зимові сади

Зимові сади

Від 3000 грн за 1 м2

Детальніше

Фасадне скління

Фасадне скління

Від 2000 грн за 1 м2

Детальніше

Ролети

Ролети

Від 650 грн за 1 м2

Детальніше