☰ Продукція

Корисні кейси

Цікава інформація про алюмінієві конструкції від експертів ринку.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Універсальне рішення, що дозволяє реалізувати паралельно-розсувне відкривання на стандартних віконно-дверних алюмінієвих профілях практично всіх постачальників алюмінієвих систем реаліізовано за рахунок застосування спеціальної фурнітури. Часто цю фурнітуру, а заодно і тип відкривання називають PATIO або PORTAL, за торговим найменуванням найбільш відомих виробників цього виду фурнітури-німецьких фірм GU і Siegenia Aubi, Roto.

Назва PATIO найбільш повно відображає класичне застосування цього типу відкривання, коли простір організовано як «римський дворик», коли кілька дверей ведуть у внутрішній двір з зоною відпочинку, з відкритим басейном, фонтаном, альпійською гіркою, садом каменів або іншим ладшафтний дизайном.

Двері можуть бути двостулковими або одностулковими, з замиканням стулок на штульп. Додатковий бонус - стулка дверей працює і у відкидному режимах, у разі двостулкових дверей - тільки одна з дверних стулок може відкриватися у відкидному варіанті. Обов'язкова вимога до пристрою паралельно-розсувних дверей - глухі фрамуги поруч зі стулками, що створюють необхідний простір для відкоту рухомої дверної стулки.

Управління відкриванням і замиканням відбувається за допомогою нажимной віконної ручки у разі балконних дверей і двустронніх натискним гарнітуром для вхідних дверей.

Французький балкон, виконаний за цією схемою, економить внутрішній простір приміщення, його легко розташувати на самій вузькій балконній плиті і навіть при повному її відсутності, адже монтажна ширина рами складає всього лищь від 55 до 75 мм в глибину, в залежності від обраної системи, рейкова напрямна з кареткою кріпиться трохи вище нижнього краю рами і таким же чином зверху. Напрямні захищені елегантним кожухом з пластику.

Сумарна ширина алюмінієвих дверей з встановленою паралельно-розсувною фурнітурою у залежності від обраного базового профілю може бути до 150мм.

Незначним недоліком системи паралельно-раздвіжних дверей є досить високий, до 60 мм нижній профіль в комплекті з фурнітурою.

Паралельно-розсувними можуть бути як балконними двері, так і вхідні двері зі стаціонарним дверним замком з двостороннім нажимною ручкою.

Основні переваги паралельно-розсувних дверей

 • Відкривання в двох площинах, в тому числі і в режимі провітрювання;
 • Можливість встановити фурнітуру на алюмінієвий профіль всіх системних виробників;
 • Ущільнювач з EPDM-гуми, що надійно захищає від будь-яких протягів;
 • Центральний ущільнювач для зниження шуму та підвищення теплопровідності в теплих системах алюмінієвих профілів.

Для виготовлення паралельно-розсувних дверей наша компанія пропонує вам системні рішення на базі - Profilco PR63, Alumil 11000, Греція.

Наше підприємство має універсальне обладнанням, багаторічний успішний досвід у виготовленні і монтажі алюмінієвих конструкцій і професійний персонал, тому, навіть якщо ваші проектні рішення припускають використання алюмінієві профілі інших систем, ми готові працювати з будь-якими брендами.

Детальніше дізнатися про технічні особливості паралельно-розсувних дверей і отримати приблизну ціну можливо, скориставшись нашими телефонами на сайті.

Наша продукция

Зимові сади

Зимові сади

Від 3000 грн за 1 м2

Детальніше

Фасадне скління

Фасадне скління

Від 2000 грн за 1 м2

Детальніше

Ролети

Ролети

Від 650 грн за 1 м2

Детальніше