☰ Продукція

Корисні кейси

Цікава інформація про алюмінієві конструкції від експертів ринку.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Для невеликих за розміром дверей, наприклад в гардеробну, на балкон або невелику літню терасу, де завдання теплозбереження не виходять на перший план, ми пропонуємо вам розсувну систему Alutex 100, Білорусь. Дизайн системи виконаний в строгому геометричному стилі, без заокруглень, алюмінієвий профіль має невелику глибину до 20мм, що дозволяє встановити тільки засувки для фіксації руху стулок, установка замка не передбачена системним рішенням. Конструктивна особливість Alutex 100, Білорусь - скління тільки одинарним склом, товщиною, 4, 5, 6 мм.

Схема розсування розсувних дверей Alutex 100 дозволяє здійснити кілька різних типів відкриття і комбінацію рухомих стулок. Вага стулок не повинен перевищувати 40 кг, для гарантованої роботи розсувних дверей.

Стулки можуть розсуватися:

 • двохстулкова схема. Стулки рухаються паралельно в різні боки відносно одна одної, проріз повністю відкривається наполовину;
 • трьостулкова схема. Стулки рухаються паралельно в різні боки відносно одна одної, проріз повністю відкривається на одну третину по центру;
 • чотирьохстулкова схема. Стулки рухаються паралельно в різні боки відносно одна одної, проріз повністю відкривається на дві чверті по центру;
 • пятистулкова схема. Стулки рухаються паралельно в різні боки відносно одна одної, проріз повністю відкривається на дві п'ятих загальної довжини, із зміщенням в один бік;
 • шестистулкова схема. Стулки рухаються паралельно в різні боки відносно одна одної, проріз повністю відкривається на чотири шостих від загальної довжини, забезпечуючи вільний простір до 4м по центру.

Щітковий ущільнювач забезпечує легке, безшумне ковзання стулок, гумовий ущільнювач EPDM щільно фіксує скло, виключаючи всяке деренчання при відкриванні та закриванні дверей.

Розсувні двері Alutex 100, Білорусь, - це гармонійність і простота конструктивного рішення і демократичні ціни на вироби, за рахунок невеликої ваги алюмінієвого профілю, необхідного для збірки конструкції розсувних дверей.

Добре пророблений асортимент алюмінієвих профілів системи Alutex 100, Білорусь, дозволяє компонувати глухі фрамуги з розсувними стулками в одній конструкції, здійснювати просторові повороти конструкцій під прямим кутом і на 120-150 градусів за рахунок спеціальних профілів.

Система розсувних дверей Alutex 100, Білорусь, за допомогою спеціальних обмежувачів повністю виключає видавлювання розсувних стулок дверей із рами сильним поривом вітру, у випадку встановлення конструкції дверей на зовнішніх терасах.

Постійна наявність системного профілю у постачальника в Україні дозволяє виготовити розсувні двері Alutex 100, Білорусь в найкоротші терміни.

Залиште свій телефон на сайті, і ми обов'язково зв'яжемося з вами для того, щоб обговорити конструкцію, тип відкривання, колір, характер заповнення саме ваших розсувних дверей. По телефону ми також можемо повідомити вам ціну, дуже близьку до остаточної. Для остаточно точної вартості та визначення строків проведення робіт, нам необхідно ознайомитися з подробицями монтажу та доставки на об'єкт.

Наша продукция

Зимові сади

Зимові сади

Від 3000 грн за 1 м2

Детальніше

Фасадне скління

Фасадне скління

Від 2000 грн за 1 м2

Детальніше

Ролети

Ролети

Від 650 грн за 1 м2

Детальніше