☰ Продукція

Компанія «Алюмінієві Конструкції»

Виробництво і монтаж алюмінієвих конструкцій по всій території України з 1997 року.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Алюмінієві конструкції Ремонти, перепланування, організація простору - ці слова завдають чимало головного болю не тільки власникам квартир і будинків, але і власникам офісних приміщень, в яких на рахунку кожен сантиметр наявної площі.

Офісні перегородки - один з напрямків діяльності нашої компанії, що дозволяє вирішити всі названі проблеми в одну мить. Їх ще називають мобільними, у зв'язку з тим, що їх легко зібрати, розібрати, а також змінити не тільки саму конструкцію, але і її місцерозташування.

Ми виготовляємо перегородки з алюмінію , що полегшує їх вагу вдвічі. З вигляду громіздка конструкція насправді «нічого не важить» і дозволяє оперативно міняти обстановку. Сьогодні великою популярністю користуються офісні перегородки, розроблені за концепцією open space, коли у кожного співробітника створюється імітація особистого кабінету, що дозволяє на невеликій площі спорудити цілком собі пристойні робочі місця.

Однак у силу різних обставин, може знадобитися не тільки відмежувати робочі місця, а й створити цілий кабінет за допомогою таких конструкцій. Тут виробник пропонує глухі алюмінієві конструкції , зі склом або з комбінованим заповненням.

Конструкції з алюмінієвими вікнами розраховані на розташування всередині приміщення, тому рами виконані з алюмінію, що робить їх легкими, а подвійне скло забезпечує комфортні для роботи умови.

Безумовно, використовуючи офісні перегородки, необхідно передбачити двері. Тому виробник, використовував у створенні алюмінієвих дверей тільки найміцніші кріплення, які поєднуються з естетичним зовнішнім виглядом. Такі двері як би розчиняються в загальній масі і стають непомітними на тлі загальної перегородки. Для заповнення також може бути використана глуха алюмінієва конструкція, або ж алюмінієве скло.

Колір і фактура таких виробів підбирається з урахуванням кожного конкретного побажання. Допускається і використання матеріалів, які продовжують загальну тему вашого інтер'єру.

Наши работы

Виробляємо алюмінієві двері будь-яких типів

Двері

Фасадне скління алюмінієвими конструкціями

Фасадні конструкції

Виготовлення алюмінієвих вікон будь-яких типів

Вікна

Потрібно засклити басейн?

Скління басейнів

Виробляємо алюмінієві офісні перегородки

Перегородки

Зимові сади з використанням алюмінієвих конструкцій

Зимові сади

Нас рекомендують

Відгуки про алюмінієві конструкції
Рекомендації для алюмімінєвих конструкцій
Рекомендують алюмінієві конструкцій
Відгуки про алюмінієві конструкції

Наші партнери

Алюмінієвий профіль
Алюмінієві вікна, двері, перегородки та інше
Якісний вітчизняний алюмінієвий профіль
Бельгійский алюмініевий профіль дід Рейнарс