☰ Продукція

Ремонт вікон і дверей вже сьогодні

У ваших вікнах або дверях зламалася ручка або побилося скло? Ваші вікна пропускають тепло?

Изготовление алюминиевых конструкций

Залиште заявку
на розрахунок ціни!

 • Чіткі відповіді на запитання
 • Швидкий розрахунок конструкції
 • Чесну ціну
 • Безкоштовний замір
 • Швидке виконання проекту
 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Ремонт вікон

Своєчасний ремонт вікон позбавляє від істотних витрат пов'язаних з купівлею нових вікон. Не ігноруйте ознаки незначних несправностей, навіть якщо ви зайнята людина. Виділіть пару хвилин на дзвінок у нашу компанію - ви гарантовано позбавите себе від зайвих витрат і при цьому всі турботи перекладаєте на нас. Того ж дня до вас приїдуть наші кваліфіковані фахівці і оперативно виконають ремонт вікон, незалежно від того поламалася у вас ручка або з'явилася тріщина в конструкції.

Ремонт
алюмінієвих вікон

Ремонт алюмінієвих вікон

Дізнатися ціну

Ремонт
пластикових вікон

Ремонт пластикових вікон

Дізнатися ціну

Ремонт
дерев'яних вікон

Ремонт дерев'яних вікон

Дізнатися ціну

Ремонт дверей

Двері - це та частина будинку, що найбільш часто використовується. І тому ремонт дверей - явище нерідке навіть в тих приміщеннях, де встановлені якісні і дуже дорогі конструкції. Для того щоб дрібна поломка не перетворилася на дорогий ремонт або повноцінну заміну - зателефонуйте в нашу компанію. Наші співробітники приїдуть на день виклику і оперативно зроблять якісний ремонт дверей будь-якої складності з наданням гарантії на виконану роботу.

Ремонт
алюмінієвих дверей

Ремонт алюмінієвих дверей

Дізнатися ціну

Ремонт
пластикових дверей

Ремонт пластикових дверей

Дізнатися ціну

Ремонт
дерев'яних дверей

Ремонт дерев'яних дверей

Дізнатися ціну

Установка припливних клапанів

Ви нарешті закінчили ремонт: красиві рівні стіни, нові теплі вікна та двері. Взимку стало набагато тепліше. Але чомусь на вікнах стала з'являтися піт, а повітря стало важким і доводиться набагато частіше провітрювати кімнату. Не засмучуйтеся, проблема не в тому, що нові вікна та двері не дихають! З вашими дверима і вікнами все в порядку - просто зателефонуйте нам, і в той же день ваша проблема буде вирішена.

Установка
припливних клапанів
в алюмінієві вікна

Установка припливних клапанів в алюмінієві вікна

Дізнатися ціну

Установка
припливних клапанів
в пластикові вікна

Установка припливних клапанів в пластикові вікна

Дізнатися ціну

Установка
припливних клапанів
в дерев'яні вікна

Установка припливних клапанів в дерев'яні вікна

Дізнатися ціну

Установка доводчика

Установка доводчика

Дізнатися ціну

Напевно всім знайома ситуація, коли вхідні двері під впливом протягу з гуркотом зачиняються, порушуючи спокій знаходяться в даному приміщенні людей та суттєво зменшуючи термін служби самих дверей. Двері в під'їздах, магазинах, різних організаціях найбільш схильні до цього влітку і в міжсезоння. Ще істотно псують нерви деякі відвідувачі, охочі посильніше грюкнути дверима, при цьому псуються також і дверні конструкції. Позбутися цієї проблеми нескладно за допомогою одного дзвінка нашим фахівцям! Співробітники нашої компанії зроблять так, що двері завжди будуть закриватися тихо і дійсно плавно, незалежно від того хто їх відкриває - річний протяг або невихований відвідувач. Залежно від ситуації на місці визначається найбільш ефективний тип доводчика і ви самі без утруднень зможете вибрати його за вартістю. Всі роботи регламентуються прайс-листом компанії і вам не складе труднощів в день виклику визначиться з розміром оплати. Після закінчення роботи наші співробітники залишають гарантійні зобов'язання. Збережіть в цілісності свої нерви і двері - просто зателефонуйте нам!

Установка електрозамку

Установка доводчика

Дізнатися ціну

Часом бувають ситуації, коли досить складно здійснювати контроль у місцях, де стабільно велика прохідність відвідувачів, або там, де необхідно забезпечити відкривання дверей за умови відсутності напруги. Це пожежні виходи, під'їзди, офіси і т. Д. У такій ситуації кожен шукає вихід самостійно, часто вкладаючи кошти безрезультатно. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою - не вигадувати «велосипед», зателефонуйте в нашу компанію і ми гарантовано вирішимо цю проблему в той же день! Сімнадцятирічний досвід нашої компанії показав на досвіді, що найбільш ефективне рішення даної проблеми - установка електрозамку. Наші співробітники на місці оцінять вимоги для електрозамку і нададуть вам на вибір різні конструкції. Вартість механізмів і робіт з установлення визначається за прайс-листом компанії, за яким ви зможете підібрати найбільш відповідний для вас варіант. По завершенню робіт ми залишаємо гарантію як на сам електромеханізм, так і на вироблені роботи з його встановлення. Якщо цінуєте свій час і кошти - телефонуйте до нас!

Заміна скла або склопакетів

Установка доводчика

Дізнатися ціну

Навіть якісні вікна не застраховані від незначного пошкодження скла або склопакета. Якщо у вас розбите скло у вікні, в склопакеті з'явилися щілини або вікно втратило герметичність - не поспішайте замовляти нову конструкцію. Пара хвилин виділених для того, щоб подзвонити в компанію «Алюмінієві конструкції», заощадять ваші гроші і час! Ми в той же день приїдемо за викликом і гарантовано вирішимо проблему, проаналізувавши ситуацію і вибравши найоптимальніший варіант її вирішення. Наші фахівці на місці визначать, чи варто встановити склопакет або скло такого типу, яке було до заміни, або порекомендують варіант ефективніше, наприклад, загартоване скло або енергозберігаючий склопакет. Ви самі зможете визначити вартість роботи і матеріалу по прайс-листу компанії, який вам нададуть наші співробітники. Після виконання роботи у вас на руках залишаться гарантійні зобов'язання по виконаним роботам і встановленим матеріалами (склу або склопакету). Телефонуйте до нас - ми безсумнівно зробимо ваше життя комфортнішим!

Як ми працюємо

Ви робите дзвінок або залишаєте заявку на сайті

На об'єкт виїжджає майстер для оцінки вартості ремонту

Ми укладаємо з Вами контракт

Ви замовляєте пакет сервісного обслуговування

Ви залишаєтеся задоволені якістю і терміном виконання робіт

Ми виконуємо ремонтні роботи

Ми візьмемо на себе всі турботи по обслуговуванню ваших вікон і дверей

Виберіть підходящий для Вас цінової пакет

Пакет Економ

Пакет Економ

Пакет Стандарт

Пакет Стандарт

Пакет Еліт

Пакет Еліт

Нас рекомендують

Відгуки про алюмінієві конструкції
Рекомендації для алюмімінєвих конструкцій
Рекомендують алюмінієві конструкцій
Відгуки про алюмінієві конструкції

Наші партнери

Алюмінієвий профіль
Алюмінієві вікна, двері, перегородки та інше
Якісний вітчизняний алюмінієвий профіль
Бельгійский алюмініевий профіль дід Рейнарс

Ліцензії і нагороди