☰ Продукція

Корисні кейси

Цікава інформація про алюмінієві конструкції від експертів ринку.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Алюмінієві вікнаМіцність, фортеця і високий ступінь надійності промислових алюмінієвих вікон створюють їм відмінну конкурентну перевагу серед інших матеріалів для скління. Сьогодні алюмінієві конструкції в промислових зонах підприємств - системи повсякденні і наділені хорошими експлуатаційними характеристиками.

Промислові вікна з алюмінію відрізняються підвищеною здатністю пропускати вуличне світло. Розраховані на високе навантаження, промислові вікна з алюмінію в якості перегородок часто встановлюють в адміністративних будівлях, виробничих цехах, на територіях складських площ.

Високий ступінь міцності і відмінні захисні якості алюмінієвих конструкцій для скління пояснюються технологічними процесами при їх виробництві. Вікна з алюмінію виготовляють з екструдованого профілю, що дозволяє урізноманітнити дизайнерські прийоми при оформленні віконних конструкцій.

Алюміній має високу теплопровідність, він швидко передає тепло, тому для робітників і виробничих приміщень важливо вибирати профіль з термовставкою, це забезпечить відмінну теплоізоляцію і можливість зберігати сприятливий температурний фон усередині приміщення.

Промислові вікна з алюмінієвого профілю не вибагливі. Вони стійкі до впливу миючих засобів на основі хімічних сполук. Не бояться тертя при використанні грубих щіток і агресивних засобів очищення.

Наша продукция

Зимові сади

Зимові сади

Від 3000 грн за 1 м2

Детальніше

Фасадне скління

Фасадне скління

Від 2000 грн за 1 м2

Детальніше

Ролети

Ролети

Від 650 грн за 1 м2

Детальніше