☰ Продукція

Корисні кейси

Цікава інформація про алюмінієві конструкції від експертів ринку.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Стаціонарні алюмінієві перегородки Сьогодні, мабуть, найпопулярнішим варіантом офісних перегородок визнані конструкції, виготовлені з алюмінію. Наша компанія, успішно функціонуюча на ринку алюмінієвих конструкцій не перший рік, пропонує тільки якісний і конкурентоспроможний продукт, що зарекомендував себе як міцний і надійний.

Алюмінієві конструкції з каркасом зі сплаву алюмінію, пропоновані нами, є міцною основою, що розділяє перегородки на відсіки з прозорим або непрозорим заповненням. Популярність, якою володіють ці конструкції, легко пояснюється перевагами матеріалу виготовлення, оскільки він наділений чудовою теплопровідністю і надійністю, і самих перегородок, які стійко переносять удари в будь-якому місці.

До того ж, ці перегородки не володіють великою вагою, це в свою чергу дозволяє робити швидку їх установку або демонтаж. Виробляємо панорамні вікна Перегородки і конструкції з алюмінію поєднують в собі чимало практичних особливостей. Вони не тільки ідеально вписуються в загальний простір, не порушуючи цілісності інтер'єру і вміло його моделюючи, але і можуть служити як повноцінних алюмінієвих дверей усередині приміщення і зовні. А алюмінієві вікна чудово підійдуть для скління установи будь-якої спрямованості, оскільки вони надійні, володіють високим індексом пожежонебезпеки і при нагріванні на сонці не виділяють токсичних речовин. Ця особливість дозволяє встановлювати їх в офісах і приміщеннях з постійним припливом людей, не порушуючи санітарні правила знаходження на робочому місці. Що по істині безпечно, зручно і модно.

Варто відзначити, що гамма колірних варіацій профілю досить різноманітна, це дає можливість вибрати конструкції з урахуванням загальної колірної спрямованості приміщення. При необхідності швидкої перепланування приміщення, кожен елемент конструкції не складе особливих труднощів розібрати, а якщо потрібно - замінити.

Наша продукция

Зимові сади

Зимові сади

Від 3000 грн за 1 м2

Детальніше

Фасадне скління

Фасадне скління

Від 2000 грн за 1 м2

Детальніше

Ролети

Ролети

Від 650 грн за 1 м2

Детальніше