☰ Продукція

Корисні кейси

Цікава інформація про алюмінієві конструкції від експертів ринку.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Розсувні двері завдяки системному рішенню не вимагають встановлення додаткової фурнітури, ковзання дверних стулок вбік здійснюється за рахунок нижньої і верхньої рам, виготовлених зі спеціальними пазами - напрямними, по яких рухаються ролики стулок.

Таке конструктивне рішення вигідне тим, що практично не краде світловий отвір і забезпечує низький поріг з низу. Розсувна система Profilco, PR 45, Греція, може бути виготовлена ​​у двох варіантах, коли профіль нижньої і верхньої направляючої має висоту 46,8 мм і зовсім мінімалістичне рішення, та коли напрямні мають висоту всього 34,7мм. Таке рішення дуже зручно для ходіння і збільшення величини світлового прорізу, але ставиться до нього треба обережно, такі профілі краще застосовувати для невеликих прорізів, і, в деяких випадках завчасно передбачити додаткові розширювальні профілі. На раму шириною 34,7 мм досить важко вивести укіс з гіпсокартону.

Залежно від кількості направляючих, екструдованих в тілі алюмінієвого профілю при виготовленні, існують схеми руху стулок:

 • однорейкова схема відкривання. Дозволяє зрушувати стулки тільки в одному напрямку, можливе інтегрування прозорої дверної стулки, москітної сітки, захисної розсувної алюмінієвої ролети в одній конструкції, без додаткових матеріалів і фурнітури;
 • двохрейкова схема відкривання. Дозволяє розсовувати 2 стулки симетрично в різні боки і відносно одне одного, інтегрована москітна сітка рухається тільки в одному напрямку;
 • трьохрейкова схема відкривання. Дозволяє розсовувати 4 стулки симетрично в різні боки і в різні боки відносно одне одного, москітні сітки і захисні розсувні ролети з алюмінію також можуть бути інтегровані.

Розсувна система Profilco, PR 45, Греція виконана в оригінальному обтічному дизайні Porsche, що надає конструкціям дверей ефектний сучасний вигляд. Склопакети можуть бути з прозорого або тонованого скла, з енергозберігаючим або мультифункціональним склом, з фіксаційним штапиком прямокутної або округлої форми.

М'який хід руху дверних стулок забезпечується щітковим ущільнювачем з фетру. При замиканні стулок на штульп, крім щіткового ущільнення, для перешкоджанню протягам встановлюється трубчастий ущільнювач із EPDM гуми.

Управління відкриванням виробляється нажимною ручкою, замикання дверей здійснюється на повноцінний замок із замиканням в трьох точках, що дозволяє використовувати розсувні двері Profilco, PR 45 як повноцінні і надійні вхідні двері.

Наша продукция

Зимові сади

Зимові сади

Від 3000 грн за 1 м2

Детальніше

Фасадне скління

Фасадне скління

Від 2000 грн за 1 м2

Детальніше

Ролети

Ролети

Від 650 грн за 1 м2

Детальніше