☰ Продукція

Корисні кейси

Цікава інформація про алюмінієві конструкції від експертів ринку.

 • 5 ДНІВ

  термін виробництва

 • 7 ДНІВ

  в тиждень працюємо

 • 10 РОКІВ

  гарантія на продукцію

 • 18 РОКІВ

  бездоганної репутації

 • 24 ГОДИНИ

  розрахунок вартості

 • 3547 КЛІЄНТІВ

  нам довіряють

Елегантна розсувна система Profilco PR26 - оптимальний вибір для різних дизайнерських рішень, де потрібна економія простору або стильове рішення інтер'єру, робить розсувний вид відкривання кращим, ніж стандартний разпашні.

Розсувна система Profilco PR26 - вдале рішення для скління альтанок для барбекю або літніх терас, де не потрібні серйозні заходи з теплозбереження, а витончені стулки розсувних дверей захистять від вітру та дощу в негоду. Особливо вдала конструктивна можливість Profilco PR26 для монтажу на заміській ділянці, де літаючих комах більше ніж у місті - інтегрована в систему розсувних дверей москітна сітка.

Вишукане еліпсоїднe скругление обтічного дизайну Porsche - відмінна властивість всієї лінійки Profilco, прекрасно вписується в інтер'єр будь-якого стилю, від модерну до хай-теку.

Легкі і порівняно вузькі профілі розсувної системи Profilco PR26 прекрасно підходять для стандартних класичних дверних прорізів висотою не більше 2600 мм, для скління більш високих прорізів потрібна додаткова глуха фрамуга зверху, виконана з системних профілів Profilco PR 52

Плавний рух стулок без деренчання забезпечується щітковими ущільнювачами з фетру.

Можливі кілька комбінацій з стулок:

 • Одна розсувна стулка, відкочується на нерухому глуху стулку або по напрямних на стіну або в нішу фальш-стіни з гіпсокартону або іншого матеріалу;
 • Дві рухомі стулки рухаються, зрушуються в різних напрямках відносно одна одної;
 • Три рухомі стулки, дві з яких рухаються назустріч одна одній, одна стулка відкочується в різних напрямках або всі три стулки відкочуються в одну сторону;
 • Чотири рухомі стулки, що рухаються на зустріч один одному і в різні боки, для цієї схеми відкривання обов'язково потрібно передбачити місце для верхньої та нижньої на правляючих, з кріпленням на стіну або в нішу фальш-стіни.

Розсувна система Profilco PR26 має обмеження по вазі стулок, для правильної роботи двері, вага 1-й стулки не повинен перевищувати 80кг.

Для управління рухом, система Profilco PR26 має подовжені, зручні для пальців руки пази-ручки, в яких розміщується клямка, яка фіксує положення стулок. При необхідності, можливе замикання на замок з ключем.

Для скління розсувних дверей може використовуватися склопакет, товщиною до 20 мм або декоративне скло. У випадку, якщо потрібно підвищена безпека, наприклад, розсувні двері ведуть в більярдну, ми рекомендуємо установку загартованого скла або ламінованого скла-триплексу.

Залиште свій телефон на сайті, і ми обов'язково зв'яжемося з вами для того, щоб обговорити конструкцію, тип відкривання, колір, характер заповнення саме ваших розсувних дверей. По телефону ми також можемо повідомити вам ціну, дуже близьку до остаточною. Для остаточно точної вартості та визначення строків проведення робіт, нам необхідно ознайомитися з подробицями монтажу та доставки на об'єкт.

Наша продукция

Зимові сади

Зимові сади

Від 3000 грн за 1 м2

Детальніше

Фасадне скління

Фасадне скління

Від 2000 грн за 1 м2

Детальніше

Ролети

Ролети

Від 650 грн за 1 м2

Детальніше